Pro lékaře

Zubní laboratoř v Plzni

Laboratoř založil zubní technik specialista Marek Bezděk v roce 2003. Před zahájením činnosti byl zaměstnán v laboratořích pod německým vedením, se zaměřením kombinované práce. V Německu navázaná spolupráce s mistrem zubním technikem Werner Anzenberger pokračuje do dnes.

Stomatologické náhrady zhotovujeme s nejvyšší pozorností. Používáme špičkové materiály. Jsme schopni nabídnout individuální řešení. Dodací termíny mohou být flexibilní, dle potřeb pacienta. Neustále si prohlubujeme naše znalosti a snažíme se posunovat hranice dentální estetiky.

Zaměření zubní laboratoře

Kombinované práce – mnoholeté zkušenosti, 100 % funkčnost, libovolné zásuvné spoje, teleskopické korunky, opravy a aktivace teleskopických korunek, možnost zaškolení. Používaný kompozit Heraeus Kulzer - SIGNUM, MATRIX, CERAMIS,BREDENT visio.lign.

Implantáty – typ a náhrada dle domluvy. Zkušenosti STRAUMANN, LASAK, NOBEL BIOCARE, LUNA.Celokeramika – frézovaná CAD/CAM, fasetovaná VITA VM9, presovaná IVOCLAR VIVADENT- IPS e.max Press fasetovaná IPS e.max Ceram, IPS e.max Press Multi. Metalokeramika – VITA VM13, GC INITIAL MC IQ ONE BODY, IVOCLAR VIVADENT-IPS In Line.

Ceník je upraven dle specializace naší zubní laboratoře v Plzni. Ceny jsou tvořeny časovou, materiálovou náročností a regulovány kapacitními možnostmi. Opravy a provizorní náhrady ve zkráceném čase jsou účtovány s expresním příplatkem. Infomace o svozu prací a expresních příplatcích v sekci DOPRAVA. Fasetování u fixních prací, děleno dle způsobu provedení, cenově odstupňováno dle náročnosti.Mistrovské provedení fixních prací provádí-mistr zubní technik Werner Anzenberger.

Hodně radosti při odevzdávání prací, které udělají pacienty i Vás spokojenými.