Pro lékaře

Zubní laboratoř v Plzni

Laboratoř založil zubní technik specialista Marek Bezděk v roce 2003. Před zahájením činnosti byl zaměstnán v laboratořích pod německým vedením, se zaměřením kombinované práce. V Německu navázaná spolupráce s mistrem zubním technikem Werner Anzenberger pokračuje do dnes.

Stomatologické náhrady zhotovujeme s nejvyšší pozorností. Používáme kvalitní materiály. Jsme schopni nabídnout individuální řešení. Dodací termíny mohou být flexibilní, dle potřeb pacienta. Neustále si prohlubujeme naše znalosti a snažíme se posunovat hranice dentální estetiky.

Zaměření zubní laboratoře

Kombinované práce – mnoholeté zkušenosti, 100 % funkčnost, libovolné zásuvné spoje, teleskopické korunky, opravy a aktivace teleskopických korunek, možnost zaškolení. Používaný kompozit Heraeus Kulzer - SIGNUM, MATRIX.

Implantáty – typ a náhrada dle domluvy. Zkušenosti STRAUMANN, LASAK, NOBEL BIOCARE, LUNA.
Celokeramika – frézovaná CAD/CAM, presovaná IVOCLAR VIVADENT- IPS e.max Press, IPS e.max Press Multi. Metalokeramika – VITA VM13, IVOCLAR VIVADENT-IPS In Line.

Ceník je upraven dle specializace naší zubní laboratoře. Ceny jsou tvořeny časovou, materiálovou náročností a regulovány kapacitními možnostmi. Infomace o svozu prací v sekci DOPRAVA.

Hodně radosti při odevzdávání prací, které udělají pacienty i Vás spokojenými.